Reklam

Düğün Arabası Kiralama Ankara

Düğün arabası olarak genelde bu mutlu güne özel , lüks çarpıcı bir araç tercih edilmektedir. Bu güzel güne özel anıları yaşatmak için süslenen bu arabalar bazen balayında da kullanılmak istenilmektedir.

 

Şüphesiz herkesin hayali mercedes, limuzin gibi olağanüstü bir araç ile düğüne gelmek ve oradan ayrılmaktır, önceleri bu çok zor iken artık günlük araç kiralama sayesinde bu tür araçlar oldukça uygun fiyatlara temin edilebilmektedirler. Bunun yanısıra  BMW, Mercedes gibi lüks ve geniş segmentteki araçlarda bu amaçla kullanılabilmektedirler.

 

 www.otoarackiralama.com' un araç arama modülünü ya da ketegori sayfalarını kullanarak isterseniz düğününüz için kendinize bir Ferrari bile kiralayabilirsiniz.

 

 Düğün aracı olarak kullanabileceğiniz bazı kategoriler  Limuzin Kiralama , Lüks Araç Kiralama. Sisteme sadece 10sn de üye olduktan sonra istediğiniz aracı bulup firmadan kolayca teklif alabilirsiniz. Ya da yukarıdaki Teklif İste  bölümünü kullanarak sadece istediğiniz aracı ve tarihi belirtmeniz yeterli, bundan sonra firmalar size tekliflerini otomatik olarak ileteceklerdir. Ayrıca klasik gelin arabası kiralama seçenkleri de mevcuttur.

HABERLER

17.02.2013

adlajdlajsldjsaljdaks buhar kazanıDevamını Oku

02.05.2012

Sitemizin yayına geçmesine özel yaptığımız kampanyalarımız başladı! Şimdi üye olan her rent a car firmasına 45 günlük özel GOLD üyelik paketi hediye. Siz de hemen üye olun...Devamını Oku