Reklam

Kiralık Arabalarda Kaza & Arıza

Öncelikle böyle bir durumda mutlaka aracı kiraladığınız rent a car firmasına haber vermeniz gerekmektedir. Burada firmanın tutumu son derece önemlidir. Çünkü kiralık araç olarak kullanılan otomobillerde firmaların önceden böyle durumlarda ne yapacaklarını bilmeleri ve sigorta vs.. gibi işlemleri yaptırmış olmaları gerekmektedir. Arıza yapan ya da kazaya karışmış olan araç hareket edemez durumda ise oto kiralama firması hemen size çekici ve yedek araç sağlayabilecek durumda olmalıdır, aracı almadan önce bu tür durumlardaki prosedürlerini mutlaka sorunuz. Eğer bu durum gece olmuşsa 7/24 ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi olması her zaman sizin avantajınızadır, bu bakımdan her zaman ulaşabileceğiniz bir telefon numarasını mutlaka firmadan isteyiniz. 

 Bu sebeplerden dolayı araç kiralarken lütfen firma hakkında yapılmış yorumları firma sayfasından okuyuınuz, firmaya verilmiş puanlara dikkat ediniz ve aramlarınızda yüksek puan almış firmaları tercih etmeye çalışınız.

HABERLER

17.02.2013

adlajdlajsldjsaljdaks buhar kazanıDevamını Oku

02.05.2012

Sitemizin yayına geçmesine özel yaptığımız kampanyalarımız başladı! Şimdi üye olan her rent a car firmasına 45 günlük özel GOLD üyelik paketi hediye. Siz de hemen üye olun...Devamını Oku